Jak złożyć poszetkę do marynarki

Spis treści

Dodaje subtelny akcent kolorystyczny - poszetka wystarczy ją schować do kieszeni na piersi i mamy modny element przyciągający wzrok. Dżentelmen ma również pod ręką coś, czym może osuszyć łzy swojej ukochanej, jeśli te kiedykolwiek popłyną.

Wskazówki dotyczące wyboru poszetki

Po znalezieniu odpowiedniego krawata, należy dobrać do niego pasującą poszetkę. Wybierz model, który tworzy harmonijny ogólny wygląd wraz z garniturem, koszulą i krawatem. Pamiętaj o poniższych wskazówkach podczas stylizacji: Kremowa poszetka dobrze komponuje się z ciemnym garniturem. Poszetka ma inny wzór niż krawat i może nawiązywać do podstawowego koloru krawata. Możliwe są kombinacje kolorów. Wybierz ten sam kolor poszetki w połączeniu z muszką. Granatowe poszetki dobrze grają z jasno niebieską koszulą. Poszetka sprawdza się bez krawata lub garnituru. Jedynym wymaganiem jest założenie marynarki lub kurtki z kieszenią na piersi. Bardzo dobrze pasują do niej jeansy lub chinosy. Poszetka dodaje swobodnego, młodzieżowego akcentu do wyglądu.

Dlaczego trzeba składać poszetkę?

Podobnie jak w przypadku wiązania krawata, istnieją różne skomplikowane i wyszukane techniki składania poszetek. Podczas gdy niektórzy preferują proste prostokątne zagięcia. Trendsetterzy mody męskiej demonstrują swoje umiejętności za pomocą misternie pozaginanych ząbków i kształtów przypominających kwiaty.

Jak złożyć poszetkę do garnituru i marynarki?

W poniższych instrukcjach wyjaśniamy cztery najczęściej spotykane rodzaje zagięć poszewki. Mamy nadzieję, że dzięki tej instrukcji, nauczysz się szybko i łatwo prawidłowo składać poszewkę. To może być o wiele łatwiejsze niż myślisz. Powodzenia!

Składanie w trzech krokach to technika składania dla ekspertów, dając efekt finezyjny. Jeśli próbujesz ten sposób składania po raz pierwszy, powinieneś najpierw wypróbować ją z lnianą lub wełnianą poszewką, ponieważ te tkaniny po złożeniu wyglądają znacznie lepiej. Ponieważ ta technika składania jest czymś wyjątkowym, powinieneś również wybrać szalik, który lubi się nieco wyróżniać. W kropki, małe geometryczne wzory lub kolorowe obramowanie jako kontrast - dzięki trzystopniowemu złożeniu, poszetka przyciąga wzrok.

Puff - Stylowy i swobodny. Najczęstszy i najprostszy sposób składania poszewki. Odpowiedni dla tych, którzy chcą wyglądać swobodnie, ale nadal wyglądać na dobrze ubranego.

 1. Zacznij od złożonej poszewki.
 2. Wskaż palcem wskazującym środek kieszonki.
 3. Odwróć ją i pozwól jej swobodnie opaść na dłoń z palcem wskazującym pośrodku.
 4. Wsuń poszewkę do kieszeni tak, aby znajdowała się 3-4 cm nad krawędzią.

James Bond - Klasyka oraz styl. Klasyczny i odpowiedni na formalne okazje, takie jak wesela i spotkania biznesowe. Sprawdza się również, jeśli chcesz być naprawdę dobrze ubrany każdego dnia. Poszetka do garnituru jak złożyć:

 1. zacznij od złożonego poszetki.
 2. Zegnij każdy róg do środka poszetki.
 3. Teraz złóż ją na środku, aby utworzyć prostokąt.
 4. Złóż prostokąt tak, aby stał się kwadratem.
 5. Teraz jest gotowy do włożenia do kieszeni marynarki, około 1 cm powyżej krawędzi kieszeni na piersi.

Jak złożyć poszetkę do marynarki. Marynarka wieczorowa - prawidłowe składanie poszetki do marynarki. Jednak działa równie dobrze dla tych, którzy chcą się trochę wyróżnić.

 1. Zacznij od rozłożonej poszetki.
 2. Weź dolny róg i umieść go nad lub lekko na lewo od górnego rogu, tak aby były dwa szczyty
 3. Weź prawy róg i złóż go do lewego górnego rogu, tak, aż t trzeci punkt na lewo od dwóch pierwszych punktów.
 4. Teraz weź lewy róg i złóż go w prawo, aby utworzyć czwarty punkt na górze.
 5. Złóż boczne krawędzie, aby dopasować je do szerokości kieszeni na piersi.
 6. Na koniec zagnij dół do góry, tak aby poszetka zmieściła się w kieszeni na piersi.
 7. Teraz Poszetka jest gotowa do wsunięcia do kieszeni na piersi. Upewnij się, że cztery końcówki wystają z kieszeni na piersi.

 

Powiązane produkty:

Powiązane artykuły:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl